10.04.2018 / Wydarzenia /

Korekcja racic w teorii i praktyce – szkolenie OVER Agro

Podstawą dobrze wykwalifikowanej kadry są systematyczne szkolenia i doskonalenie umiejętności. W ostatni piątek, w miejscowości Tryszczyn (k. Bydgoszczy) odbyło się szkolenie dla Doradców OVER Agro. Tematem szkolenia była korekcja racic.

19.02.2018 / Wydarzenia /

Ferma Bydła 2018 już za nami!

Targi Ferma Bydła to zdecydowanie jedna z najważniejszych imprez w branży hodowlanej dlatego niezmiernie miło było nam gościć tam kolejny rok z rzędu. Marka OVER Agro uczestniczy w nich od 2003 roku, czyli praktycznie od samego początku powstania samej imprezy. Na przestrzeni lat możemy obserwować zainteresowanie wydarzeniem, co pokazuje nam jak na dłoni, jak bardzo prężnie rozwija się ta branża.

22.08.2017 / Wydarzenia /

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Solidnej reprezentacji OVER Agro nie mogło zabraknąć na XXIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Tegoroczna edycja odbywała się w weekend 24 – 25 czerwca. Podczas tych dni obecni na wystawie mogli zapoznać się z naszą aktualną oferta jak i nowościami.

23.02.2017 / Wydarzenia /

XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła za nami!

XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła

W minioną niedzielę zakończyły się XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, w których braliśmy udział. Targi Ferma Bydła to największe w Polsce wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła. Zapraszamy na krótkie podsumowanie naszej obecności na Targach.