Z nami hodujesz najlepiej!

Marka OVER Agro oferuje skuteczne preparaty kierowane do hodowców zwierząt gospodarskich. Od 2001 roku specjalizujemy się w produkcji preparatów dla branży hodowlanej wprowadzając nowe oraz udoskonalając już obecne na rynku produkty. W naszej ofercie znajdują się preparaty i środki ściśle dostosowane do potrzeb nowoczesnej, efektywnej i wysokowydajnej hodowli.

Produkty w naszej ofercie opracowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wiedzę wyniesioną ze współpracy z cenionymi specjalistami z zakresu żywienia i leczenia bydła oraz najnowsze badania naukowe. Wprowadzone przez nas nowatorskie rozwiązania są doceniane przez hodowców, lekarzy weterynarii oraz zagranicznych partnerów. Dzięki skuteczności produktów OVER Agro jest wiodącym producentem preparatów dla zwierząt hodowlanych na rynku.

Satysfakcja Jakość Innowacja

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego świata.

Angażujemy się i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania na wszystkich płaszczyznach, w których działamy. Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez Dystrybutorów, Lekarzy Weterynarii, Hodowców oraz Klientów. W swoim portfolio zrzeszamy 8 marek, oferowanych klientom w ramach różnych branż.

POZNAJ NASZE MARKI