26.06.2018 / Wydarzenia /

XXV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Dwudziesta piąta, jubileuszowa edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych wystartowała 23 czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Odwiedzający podczas dwóch dni imprezy mogli podziwiać wystawy bydła, drobiu czy królików.

Impreza w Szepietowie już od ćwierć wieku przyciąga zarówno amatorów, jak również aktywnych hodowców bydła śledzących najnowsze trendy w branży. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem, a także jego wieloletnia tradycja sprawiają, że jest to największa impreza branżowa na Podlasiu oraz jedna z najbardziej prestiżowych w Polsce. Marka OVER Agro uczestniczy w wydarzeniu już od wielu lat.

Wystawa w Szepietowie to świetna okazja do zaprezentowania nowości i aktualnej oferty OVER Agro. Od poprzedniej edycji nasze portfolio poszerzyło się o specjalistyczne mieszanki dla cieląt, takie jak Immuno Pover Protect Mix. Prezentowany w Szepietowie nowy preparat jest mieszanką paszową przeznaczoną dla cieląt wymagających szczególnej troski ze względu na potencjał genetyczny lub osłabienie odporności. Doskonały dla cieląt po trudnym porodzie lub pojonych siarą niskiej jakości.

„Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podobnie do poprzednich lat – przerosła nasze oczekiwania. Zainteresowanie naszymi produktami było ogromne, a rozmowy z Klientami marki bezcenne. Specjalnie na okazję wystawy, zorganizowaliśmy Mleczną Loterię OVER Agro, podczas której można było wygrać atrakcyjne nagrody: łaciaty rower, kurtkę softshell jak również kosze kosmetyków od OVER Cosmetics. Organizacja tej zabawy to był strzał w dziesiątkę.” – wspomina Krzysztof Bukowski, Dyrektor OVER Agro.