23.02.2017 / Wydarzenia /

XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła za nami!

XVII Międzynarodowe Targi Ferma BydłaW minioną niedzielę zakończyły się XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, w których braliśmy udział. Targi Ferma Bydła to największe w Polsce wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła.

Przygotowując się na Międzynarodowe Targi Ferma Bydła OVER Agro, jak co roku postawiło na swoje najważniejsze wartości – nowoczesność i innowacyjność. Przejawiało się to nie tylko w wystroju naszego stoiska, gdzie na kilkunastu metrach kwadratowych nasi Doradcy byli w stanie zająć się wszystkimi odwiedzającymi, ale też w prezentowanej ofercie, gdzie główny nacisk położyliśmy na nasze innowacyjne nowości – żele do wymion EVO GEL oraz środki do higieny doju REVO.

Zostały one pozytywnie odebrane nie tylko przez rolników i hodowców, ale docenione również przez organizatorów Targów Ferma Bydła. Złoty Medal Ferma został przyznany linii dippingów do higieny przed i poudojowej REVO oraz produktowi Calendula balsam – wysokoskoncentrowanej maści do wymion. Niezwykle cieszą również Dyplomy i Medale FERMA Nowość, które przyznano produktowi Profical plus bolus – preparatowi zmniejszającemu ryzyko występowania zalegania poporodowego oraz linii żeli do wymion EVO GEL. W imieniu OVER Agro wyróżnienia odebrała Agata Domańska-Greszata – Product Manager marki.

Odbywające się w dniach 17-19 lutego XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła dla odwiedzających nasze stoisko były okazją nie tylko do zapoznania się z naszą ofertą i porozmawiania z Doradcami, ale też do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czekała ogromna maskotka-krówka, do której dzieci mogły się przytulić podczas robienia zdjęć w fotobudce. Ta zaangażowała również starszych, którzy chętnie robili sobie zdjęcia na tle zielonej łąki OVER Agro.

Linki do galerii z fotobudki znajdą Państwo tutaj:

Dzień I / Dzień II / Dzień III

XVII-te Międzynarodowe Targi Ferma Bydła oraz XX-te Ferma Świń i Drobiu to organizowane od ponad 20-tu lat największe w Polsce wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. Na ponad 15 000 m2 łódzkiej Nowa Hala EXPO Łódź i hali MOSiR Łódź co roku gromadzi się ponad 230 wystawców z branży hodowlanej.

Zapraszamy do galerii podsumowującej XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła