03.02.2014 / Wydarzenia /

Spotkanie z hodowcami w Koźminku (woj. Wielkopolskie)

Dnia 17.01.2014 w Sali OSP w Koźminku odbyło się spotkanie z Hodowcami bydła mlecznego. Głównym organizatorem był nasz dystrybutor P.H.U. Kubiccy.

Frekwencja jak zwykle dopisała, przybyło około 70 gości z terenu powiatu kaliskiego i sieradzkiego. Wśród zaproszonych liczną grupę stanowili stali Klienci, ale byli także tacy, którzy z Over Agro zetknęli się po raz pierwszy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11.00. Nasz specjalista ds. produktów Adrian Wojtalczyk poprowadził dwa wykłady, pierwszy dotyczący programu poprawy płodności, drugi na temat problemów zdrowotnych racic. Zaproponowane w nich rozwiązania w postaci bolusów Invosept, Metrisept, Rinsept i Pedi bolus spotkały się z dużym zainteresowaniem Hodowców. Zaproszeni mieli także okazję posłuchać prezentacji na temat ketozy, uprawy kukurydzy oraz  przyczyn występowania komórek somatycznych w mleku prowadzonych przez pozostałych współorganizatorów.

Jak tradycja nakazuje, szkolenie zakończyło się obiadem oraz losowaniem nagród. Wśród nich były między innymi ufundowane przez OVER Agro mydła Mona, kremy Fux, proszki  PoverWash oraz wiele innych drobiazgów. Spotkanie było niezmiernie udane, a po nim wszyscy Hodowcy w dobrych nastrojach wrócili do domu.