22.08.2017 / Wydarzenia /

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Solidnej reprezentacji OVER Agro nie mogło zabraknąć na XXIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Tegoroczna edycja odbywała się w weekend 24 – 25 czerwca. Podczas tych dni obecni na wystawie mogli zapoznać się z naszą aktualną oferta jak i nowościami.

Impreza w Szepietowie rok rocznie przyciąga mnóstwo entuzjastów nie tylko samej wystawy będącej gwoździem programu, ale również zainteresowanych nowinkami z zakresu hodowli zwierząt. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu jest to największe tego typu wydarzenie w regionie i jedno z największych w Polsce, dające szansę zaprezentować się wielu wystawcom z całego kraju. Od kilku lat obserwujemy rosnące zainteresowanie szepietowską wystawą, tym bardziej cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia.

Razem z naszymi przedstawicielami spotkać można było naszą maskotkę, a przypominamy o tym nie bez powodu, ponieważ na wystawie można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były nagrody w postaci zestawu kosmetyków od OVER Cosmetics. Zasady były dość proste wystarczyło zrobić sobie zdjęcie z naszą Wesołą Krową i na facebooku zdobyć pod tym zdjęciem jak najwięcej lików.