23.02.2016 / Wydarzenia /

OVER Agro podczas XVI Międzynarodowych Targów Ferma Bydła w Łodzi

Międzynarodowe Targi Ferma Bydła oraz Ferma Świń i Drobiu to specjalistyczne, największe w Polsce targi branżowe organizowane dla Hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu.

Wydarzenie co roku skupia w jednym miejscu profesjonalistów z zakresu hodowli i chowu zwierząt gospodarskich. W tym roku Halę Expo w Łodzi w dniach 18-21 lutego odwiedziło ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy oraz około 25000 zwiedzających Hodowców z całej Polski. Marka OVER Agro od zawsze kojarzona jest ze złotym trójkątem dlatego w tym roku w centralnej części naszego stoiska znalazły się charakterystyczne figury geometryczne.

Ferma Bydła ze względu na swoją specyfikę wpisała się już na stałe w kalendarium imprez targowych naszej marki, na targach pojawiamy się co roku i za każdym razem przygotowujemy dla naszych Klientów niespodziankę, w tym roku, już po raz drugi, zaprosiliśmy kawiarnię Pana Roweskiego, wyjątkowy, jedyny w Łodzi, rower towarowy GAZELLE wyposażony w profesjonalny ekspress do kawy. Klienci odwiedzający nasze stoisko mogli napić się gorącej, aromatycznej kawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko OVER Agro w miniony weekend w Łodzi.