19.02.2018 / Wydarzenia /

Ferma Bydła 2018 już za nami!

Targi Ferma Bydła to zdecydowanie jedna z najważniejszych imprez w branży hodowlanej dlatego niezmiernie miło było nam gościć tam kolejny rok z rzędu. Marka OVER Agro uczestniczy w nich od 2003 roku, czyli praktycznie od samego początku powstania samej imprezy. Na przestrzeni lat możemy obserwować zainteresowanie wydarzeniem, co pokazuje nam jak na dłoni, jak bardzo prężnie rozwija się ta branża.

Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 250 wystawców oraz blisko 31 tyś odwiedzających z całej Polski i Europy. Taka tendencja utrzymuje się już od kilku lat, mimo to wciąż jest dla nas doskonałą okazją żeby poznać nowych klientów. W ciągu trzech dni targów, uczestnicy mieli okazje aby zaczerpnąć rady od naszych przedstawicieli czy dowiedzieć się czegoś nt. naszych produktów. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a nasi Doradcy nie mogli narzekać na nudę. Podczas targów można spotkać klientów doskonale wiedzących czego oczekują, szukających konkretnych rozwiązań wśród naszych produktów oraz takich, dla których spotkania z naszymi Doradcami mają nieco bardziej edukacyjny charakter. Stawiając na profilaktykę cieszymy się, że poza byciem producentem jesteśmy też doradcą dla tych, którzy nam zaufali.

Podczas tak prestiżowej imprezy nie mogło zabraknąć naszej maskotki oraz dobrze już znanej fotobudki. Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pluszową krową i wzięcie udziału w konkursie przyciągała nieco młodszych amatorów hodowli konkurując z naszymi Doradcami o uwagę klientów.

Ferma Bydła to nie tylko szereg stoisk, spotkania z klientami czy śledzenie trendów, to również szereg wydarzeń takich jak fora dyskusyjne czy prelekcje specjalistów z danych branży. To również przegląd nowości i innowacji w branży. Rok rocznie organizatorzy targów nagradzają produkty w dwóch kategoriach – Złoty Medal dla najlepszych i nowatorskich rozwiązań oraz NOWOŚĆ 2018 dla produktów debiutujących w czasie imprezy. W tegorocznej edycji marka OVER Agro została wyróżniona, aż trzykrotnie Złotym Medalem. Jury doceniło Immuno Pover Mix Forte, Overtox Premium i Overmax hoof bath. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu nasze preparaty zostały docenione przez specjalistów.

Trzy dni targów są zawsze dużym zastrzykiem pozytywnej energii dla nas wszystkich, motywując do dalszego działania. Spotkanie ludzi dzielących tą samą pasję co my, pozwala nam spojrzeć na nasze działania z innej perspektywy i inspiruje nas do dalszego rozwoju. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu udało nam się spotkać z hodowcami z całej Polski i uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.